Lash lifting & Lash Botox - /cenik/ - /kontakt/

Vaše řasy budou krásné, přirozeně natočené, silnější, hustší, tmavší a delší. Efekt vydrží 4-8 týdnů, vždy podle toho, jak řasy odrůstají. Metoda dlouhodobě zlepšuje kvalitu přírodních řas a jejich přirozený vzhled, zakřivení, zvýraznění a lesk. Přírodní řasa se stává silnější a objemnější o 30–50%. 

Lash botox opravuje strukturu řas po celé jejich délce a vyživuje jejich kořínky, což dále podporuje růst nových a pevnějších řas. Oproti umělým řasám lze u této metody  běžným způsobem pečovat o vzhled očí, používat řasenku a dosáhnout tedy ještě výraznějšího efektu.

Účinné látky v Lash Botoxu 

Lash Botox má velmi podobné chemické složení, jako naše vlastní řasa. Stimuluje přirozený růst řas a prodlužuje životnost již vyrostlých řas. Lash Botox je extrémně účinné vyživující sérum, které zvyšuje objem přírodních řas, urychluje jejich růst a výrazně řasy posiluje a to díky jedinečnému složení nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, aminokyselin, keratinu, kolagenu, vitaminu E, panthenolu a dalších výživových složek séra.


Ultrazvukový lifting - /cenik/ - /kontakt/

Mezoterapie bez jehel představuje nejmodernější systém přenosu aktivních substancí hluboko do pokožky. Přístroj využívá fyzikální jev, ke kterému dochází v buněčných blánách a rohovité vrstvě kůže vlivem stanovených elektrických impulzů. Díky tomu dochází k vytvoření nových cest k zavedení aktivních preparátů bez nutnosti použití jehel. Je to ideální systém jak bojovat s celulitidou a redukovat vrásky.

Ošetření pomocí ultrazvukové špachtle - /cenik/ - /kontakt/

Jedná se hloubkové čištění pleti, vyčistí až 80% pórů odstranění odumřelých buněk a nadměrného mazu z povrchu pokožky důkladný peeling pomocí ultrazvuku mikro-masáž buněčného povrchu a tím dochází k vyhlazení vrásek a k rozjasnění pleti účinnější zapravení výživných látek do kůže a je o 60% efektivnější než ruční vmasírování výživných látek efektivnější péči o pleť, nedochází k poškození drobných kapilár a proto je vhodné pro ošetření citlivé pleti s již popraskanými žilkami čištění pleti při léčbě akné v kombinaci s vitaminem C.

Diamantová dermabraze - /cenik/ - /kontakt/

Toto ošetření se provádí na obličeji, krku, prsou a dalších částech těla u jakéhokoliv typu pleti a velmi dobře působí zejména na: strie a jizvy posílení vrchní vrstvy epidermu – projasnění tónu pleti – ucpané póry – pigmentové skvrny – s věkem související změny na kůži – akné a postakné, včetně jizev po akné.

Ošetření se používá k

  1. vyhlazení jemných vrásek,
  2. vylepšení vzhledu až odstranění jizviček po akné, pooperačních jizev a strií,
  3. hloubkovému čištění pórů, redukci rozšířených pórů,
  4. snížení produkce kožního mazu u mastné pleti,
  5. zlepšení prokrvení,
  6. odstranění povrchových pigmentací a stařeckých skvrn, barevnému sjednocení pleti,
  7. rejuvenaci a regeneraci pleti (omlazení a prevence stárnutí).


Plazma Power - /cenik/ - /kontakt/

Co se obličeje týče, je plasma vhodnou volbou pro boj s vráskami, akné a  problematickou pletí. Plazma se úspěšně aplikuje na problémy s mastnou pletí, pro zlepšení hydratace pleti a na zmírnění mimických a hlubokých vrásek. Plasmové toky však mají pozitivní vliv i například na tělesnou cirkulaci nebo tonizaci.

Vysokofrekvenční plazmová terapie je důležitým nástrojem pro krásu. Přes skleněné trubice je vytvářen vysokofrekvenční proud, který je aplikován na pokožku k dosažení požadovanéh výsledku.

1. Pomáhá sklidnit nervová zakončení.
2. Vytváří ozón pro sterilizaci, pomáhá tedy hojit rány a stáhnout póry.
3. Zlepšuje sekreci, hodnotu PH, neutralizuje pokožku.
4. Urychluje krevní oběh, zlepšuje látkovou výměnu.
5. Anti-aging efekt, vyhlazení vrásek, vypínání pokožky.

Ošetření mikro-jehličkovým perem - mezoterapie - /cenik/ - /kontakt/

Jedná se o nejnovější trend v péči o pleť, kterým lze ošetřovat vrásky, akné a jizvy. Automatická mikro-jehličková tužka využívá nástavce s titanovými mikro-jehličkami, které vertikálně pronikají do kůže. Pomocí jehliček se do pokožky napouští léčivé látky. Automatické vibrace zvyšují efektivnost vpravování výživných látek do hloubky volené podle druhu a citlivosti pleti. Ošetření tímto zařízením je stejně účinné jako ošetření frakčními lasery, IPL terapií a chemickými peelingy. Jeho největší výhodou je beze sporu zlomek ceny, kterou byste museli vynaložit na nákladné přístroje IPL či frakční lasery

Prodlužování řas - /cenik/ - /kontakt/

Jednou z dalších nabízených služeb, které v létě oceníte je PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS metodou řasa na řasu. Je to skvělý způsob, jak být krásně nalíčená, aniž byste musela používat řasenku a každodenně si řasy pracně upravovat.

Po aplikaci řasy vydrží po dobu 3-4 týdnů.

Řasy se dají nejenom prodloužit, ale zároveň i zahustit. Díky černé barvě, kterou aplikované řasy mají budou vaše oči mnohem výraznější a upoutají pozornost Vašeho okolí.  Připravte se na přicházející letní sezónu, můžete vypadat skvěle i v době vodních radovánek bez obav z rozmazaného líčidla. 

Vytvořte si s Mozello web nebo e-shop.

Rychle, snadno a bez programování.

Nahlásit porušení pravidel Podrobnosti
Salon krásy Liberec nabízí kosmetické služby, prodlužování a zhušťování řas. Služby jsou nabízeny v cenru Liberce